українська російська англійська
Уряд призначив нових членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України" та вніс зміни щодо вимог до її членів
13.12.2017 | 12:51
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 грудня, Кабінет Міністрів України затвердив новий склад наглядової ради НАК “Нафтогаз України”.

Постанова припиняє повноваження незалежних членів наглядової ради НАК “Нафтогаз України” Пола Ворвіка, Чарльза Проктора і Маркуса Річардса.

Новими незалежними членами наглядової ради НАК “Нафтогаз України” призначаються  Клер Споттісвуд (Clare Spottiswoode), Бруно Лескуа (Bruno Lescoeur), Стівен Хейсом (Stephen Haysom), Амос Хохштайн (Amos Hochstein).

У розпорядженні Кабінету Міністрів, яке було ухвалене 22 листопада 2017 року, представниками держави у наглядовій раді НАК “Нафтогаз” визначалися Володимир Демчишин і Олександр Гриценко. Однак Олександр Гриценко не подав заяву про згоду представляти інтереси держави у наглядовій раді “Нафтогазу”. Як наслідок, представниками держави в наглядовій раді НАК “Нафтогаз України” було визначено Сергія Попика та Володимира Кудрицького.

Уряд також ухвалив рішення, що дозволяє як незалежним членам наглядових рад державних підприємств, так і представникам держави бути одночасно членом наглядових рад більше ніж п’яти юридичних осіб. Постанова також знімає обмеження для членів наглядової ради «НАК «Нафтогаз України», а саме: бути членом наглядової ради чи виконавчого органу більш як трьох інших компаній.

 

версія для друку