українська російська англійська
Володимир Гройсман: Маємо історичний шанс побудувати нову систему судової влади з високим рівнем довіри суспільства
15.12.2017 | 12:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна сьогодні має унікальний історичний шанс для перетворення судової гілки влади в нову, якісну систему, яка матиме високий рівень довіри суспільства, а також дозволить досягти ключової мети - зробити державу економічно сильною і здатною захистити свої кордони та міжнародні інтереси. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди Дня працівників судів та початку роботи оновленого Верховного суду України.

Глава Уряду підкреслив, що 4 роки тому Україна розпочала непростий шлях трансформацій та змін.

"І сьогодні перед нами стоїть завдання зробити Україну успішною, розвинутою державою, демократичною та економічно сильною. Державою, де люди мають гідні умови життя, де забезпечено верховенство права та безпека", - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що на часі зміни внутрішні і зовнішні.

"Ми маємо відстояти свою територіальну цілісність та незалежність і посісти гідне й справедливе місце в країнах Європи та світу", - додав Прем'єр.

На його думку, іншого шансу започаткувати оновлення не буде.

"Ніколи не буде другого шансу справити перше (позитивне) враження, - сказав Володимир Гройсман. - І сьогодні у нас є шанс побудувати нову судову систему, підвищити рівень довіри суспільства... У кожного є шанс увійти в історію. І я бажаю, аби ви, працівники суду, увійшли в історію, як особистості, які створили нову, незалежну й професійну гілку влади".

 

версія для друку