українська російська англійська
Розумна регуляторна політика дозволить швидко модернізувати промисловість та започаткувати нові виробництва, - Володимир Гройсман
15.12.2017 | 15:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Розумна регуляторна політика, направлена на удосконалення інвестиційного клімату, покращання умов ведення бізнесу та зміцнення виробничих показників, дозволить швидко модернізувати промисловість та започаткувати нові виробництва, які стануть запорукою подальшого економічного зростання. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава Уряду відвідав з робочою поїдкою Київщину та ознайомився з роботою одного з найбільших виробників шин в Україні ПрАТ «Росава».

«Розумна економічна політика Уряду, Парламенту та Президента дасть можливість запустити нові підприємства та модернізувати існуючі»,- сказав Володимир Гройсман.  

Він підкреслив, що деякі фундаментально важливі рішення вже ухвалені. В їх числі  - система автоматичного повернення ПДВ, а також введення розстрочки по сплаті податку на додану вартість при імпорті обладнання. Вчасне ухвалення бюджету, сказав Глава Уряду, також сприятиме промисловому розвитку, адже в бюджеті закладено немало програм підтримки цілих галузей – від агросектору до будівництва інфраструктури та доріг.  

«З наступного року також запрацює ще один важливий інструмент – експортно-кредитне агентство. Ще більше будемо виробляти продукції, ще більше буде нових робочих місць, - сказав Володимир Гройсман. – Наше завдання – вийти з кризи і перейти до якісного життя людей».

версія для друку