українська російська англійська
Захист держави - завдання не тільки ЗСУ, а й всіх державних органів та суспільства в цілому, - Віктор Муженко
15.12.2017 | 18:55
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Києві, в Національному університеті оборони України імені І.Черняховського під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка відбулася спеціалізована науково-практична конференція з питань застосування та взаємодії сил безпеки і оборони держави під час масштабної збройної агресії.

У конференції взяли участь керівний склад Збройних Сил України, представники військових формувань держави та провідні експерти у галузі національної безпеки та оборони, радники Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, науковці.

Учасники заходу, зокрема, розглянули сучасні та перспективні загрози у воєнній сфері, проаналізували стан безпекової ситуації в Україні та навколо неї, нові форми та способи ведення війн, у тому числі й гібридних, шляхи консолідації суспільства та визначили єдині підходи до оборони держави.

«Захист держави – завдання не тільки Збройних Сил України. Це стратегічне завдання всіх державних органів та суспільства в цілому», – наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.

За підсумками науково-практичної конференції опрацьовано пропозиції органам військового управління Збройних Сил України та інших військових формувань, державним установам та органам влади щодо невідкладних заходів для зміцнення національної безпеки та оборони.

 

версія для друку