українська російська англійська
Цьогоріч безкоштовно оздоровилися понад 5,3 тис. дітей учасників АТО з Дніпропетровщини
19.12.2017 | 10:16
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Цьогоріч понад 5,3 тис. дітей учасників АТО з Дніпропетровщини відпочили в дитячих таборах та центрах України. Найулюбленіші – «Артек» та «Молода гвардія». Оздоровлювалися безкоштовно – гроші виділили з державного, обласного та місцевих бюджетів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Піклування про родини героїв, які віддали своє життя та здоров’я заради Батьківщини – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко, – зазначив Валентин Резніченко. – Організовуємо й оздоровлення дітей АТОвців. Хлопчики та дівчатка мають можливість безкоштовно відпочити у дитячих таборах та санаторіях України. З початку року у різних мальовничих куточках побували понад 5,3 тис. дітей із таких родин».

Дітей учасників АТО приймають на відпочинок більше сотні оздоровчих закладів по всій Україні. Найпопулярніші серед дітлахів – «Артек», «Молода гвардія» та «Перлина Придніпров’я».

Більшість школярів відпочили влітку. Та деякі оздоровчі центри працюють весь рік – там діти оздоровляються, не припиняючи навчання.

Загалом цьогоріч оздоровилися понад 190 тис. маленьких мешканців Дніпропетровщини.

 

версія для друку