українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко: Україна готова до проведення міжнародних студентських змагань найвищого рівня
19.12.2017 | 15:00
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Міжнародна федерація студентського спорту, оцінивши досягнення України в університетському спорті, делегувала Україні в 2020 році провести два чемпіонати світу - з кульової стрільби (у Львові) та водних лиж (у Дніпрі).

«Це важливий день для студентського спорту, ми отримали довіру провести світові першості з кульової стрільби та водних лиж у 2020 році в Україні, і безумовно, проведемо їх, як завжди, на високому організаційному рівні. Ми сподіваємось, що Україна найближчим часом також зможе отримати право на проведення найвищих змагань студентського спорту - Всесвітніх універсіад», – повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко на Першій Генеральній асамблеї Спортивної студентської спілки України.

Захід пройшов за участі Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, Київського міського голови Віталія Кличка, віце-президента Міжнародної федерації студентського спорту Маріана Думальскі, ректора Національного університету фізичного виховання та спорту України, президента Спортивної студентської спілки Євгенія Імаса та інших керівників вищих навчальних закладів, представників спортивної спільноти.

На асамблеї також презентували концепцію розвитку Спортивної студентської спілки до 2025 року.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що студентський спорт в Україні активно розвивається, а це важливо і для спорту високих досягнень і для здоров’я та  фізичного тонусу молодих українців. За словами В.Кириленка, Уряд докладає максимальних зусиль, щоб розбудовувати інфраструктуру студентського спорту: «Уряд збільшує видатки на розвиток спортивної інфраструктури як у профільному бюджеті Мінмолодьспорту, так і в бюджеті Фонду регіонального розвитку. Це принципова позиція Кабінету Міністрів: більше спортивних майданчиків, залів для тренувань - це запорука успіху наших спортсменів і країни у міжнародних змаганнях» - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

 

 

 

версія для друку