українська російська англійська
Володимир Кістіон: З року в рік Уряд виділяє на 1 млрд грн більше асигнувань на утримання українських доріг
19.12.2017 | 16:00
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд приділяє велику увагу не лише ремонту доріг, але й їх утриманню, особливо в зимовий період. Щороку асигнування на утримання українських доріг збільшуються на 1 млрд грн. Належні кошти є, потрібне лише бажання відповідально працювати.

Про це в ході сьогоднішньої селекторної наради із забезпечення належного утримання доріг та життєдіяльності населених пунктів через погіршення погодних умов, що відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України зі студії у Вінниці, сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, на сьогодні об'єктивних підстав для незабезпечення надійної експлуатації з утримання доріг немає.

Віце-прем’єр-міністр України висловив вдячність Державній службі з надзвичайних ситуацій, тим міським головам, головам облдержадміністрацій й керівникам обласних служб автомобільних доріг, які своєчасно приступили до роботи й контролюють ситуацію в регіонах.

«Але є випадки неприйнятної пасивності, що призводить до незручності пересування на дорогах й до автомобільно-транспортних пригод. Кілометрові корки через сніжний колапс, незручності для людей, які користуються громадським транспортом – все це на совісті тих, хто не хоче відповідально виконувати свої обовязки», - наголосив Володимир Кістіон.

І додав, що це тільки початок зими. Віце-прем’єр-міністр запропонував актуалізувати роботу регіональних штабів із надзвичайних ситуацій, особливо враховуючи нещодавню повінь на Закарпатті, для того, щоб оперативно реагувати на можливі зимові виклики.

 

версія для друку