українська російська англійська
Володимир Кістіон: Уряд очікує від Укрзалізниці стратегію розвитку на найближчі 5 років
20.12.2017 | 14:36
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд затвердив План реалізації пріоритетних інвестиційних проектів ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік та доручив невідкладно внести на розгляд урядовців фінансовий план підприємства на наступний рік. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

Інвестиційні проекти стосуються збільшення вантажообігу, побудови нових вантажних вагонів, розвитку залізничної інфраструктури для підсилення експортного потенціалу України. Планом на наступні три роки передбачена комплексна модернізація найбільшого залізничного перевізника України.

Урядовці також підтримали висловлену профільним Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Кістіоном пропозицію розглянути і затвердити на початку наступного року Стратегію розвитку української залізниці.

«Для того, щоб ми бачили перспективу і планово рухалися вперед, пропоную надати мандат довіри Євгену Кравцову сформувати ефективну команду – Правління Укрзалізниці, яка візьме на себе відповідальність і напрацює Стратегію розвитку української залізниці на найближчі 5 років», - зазначив Володимир Кістіон.

І додав, що ще одне завдання в найкоротший термін сформувати незалежну Наглядову раду ПАТ «Укрзалізниця», яка разом з Правлінням і керівництвом підприємства зможе ефективно працювати та розвивати залізничну інфраструктуру в державі.

версія для друку