українська російська англійська
Остап Семерак підписав наказ про внесення лося європейського до Червоної книги України
20.12.2017 | 20:50
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак впевнений, що після державної реєстрації підписаного ним наказу мисливці не матимуть права вбивати цих тварин, попри затверджені раніше ліміти. Про це  він заявив сьогодні під час підсумкової прес-конференції в прес-центрі Будинку Уряду. 

«Я з тих, хто звик працювати на результат. Вчора я підписав наказ про включення лося до Червоної книги. Таке рішення підтримане і Національною комісією з питань Червоної книги», - сказав Міністр.

Остап Семерак також розповів, що з моменту прийнятого мною рішення заборонити полювання на цих тварин ми пройшли складний шлях до внесення його до Червоної книги.

«Ми пережили  колосальний супротив, тиск, навіть шантаж і брудну інформаційну кампанію, але результат того вартий. Лось тепер захищений від полювання», - сказав Міністр.

 Він також висловив сподівання, що наказ пройде швидку процедуру юстування в Мін’юсті і в питанні полювання на лося буде поставлено крапку.

Остап Семерак також повідомив, що Міністерством також досягнута домовленість з Франкфуртським зоологічним товариством щодо фінансування та проведення обліку лося в Україні у зимовий сезон 2017/2018 років.

«Це спільне  науково обґрунтоване рішення Мінприроди, науковців, яке дасть можливість на основі отриманих цифр розробити план відновлення популяції лося», - сказав Остап Семерак.

 

версія для друку