українська російська англійська
Підвищення рівня енергетичної безпеки є пріоритетом у роботі Міненерговугілля
20.12.2017 | 13:18
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

Підвищення рівня енергетичної безпеки є пріоритетом у роботі Міненерговугілля. Про  це  заявила  Наталія  Бойко, заступник  Міністра енергетики та вугільної  промисловості  України з питань європейської інтеграції, під час виступу на круглому столі на тему «Презентація проекту закону про державну політику з енергетичної безпеки», який відбувся 18 грудня 2017 року в м. Київ.

У своєму виступі Наталія Бойко окреслила питання підвищення рівня енергетичної безпеки, вирішення яких буде можливе завдяки реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року, та зовнішньої політики, яка потребує «one voice policy» з метою вироблення єдиної позиції проти зовнішніх загроз.

Важливим аспектом у цьому питанні є приєднання України до Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та залучення експертної допомоги.

«Одним  із основних принципів реалізації політики енергетичної безпеки є пріоритетність забезпечення потреб кінцевих споживачів у енергетичних ресурсах», - зазначила Наталія Бойко.

Окрему увагу було приділено питанню спільної реалізації положень Плану підвищення рівня енергетичної безпеки, який передбачений законом США «Про протидію супротивникам США через санкції».

 

версія для друку