українська російська англійська
Глава Уряду: Використати ситуацію із затриманням співробітника протоколу Кабміну для моєї дискредитації не вдасться
22.12.2017 | 11:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Затримання співробітника протоколу Кабінету Міністрів Станіслава Єжова за підозрою у шпигунстві проти України та співробітництві з іноземними спецслужбами  - це блискуча операція Служби безпеки  України,  використати її для дискредитації Глави Уряду не вдасться. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

Глава Уряду повідомив, що затриманий був кадровим співробітником Міністерства закордонних справ, працював у дипломатичній місії України за кордоном і має досвід роботи в Адміністрації Президента, у Верховній Раді та в Уряді.

«І не один місяць ми знали про те, що є підозра, що він працює на іноземні спецслужби. Дякуючи СБУ, він був під повним моніторингом - за сприяння Прем’єр-міністра та мого апарату.  Як тільки було зібрано необхідну кількість матеріалів, він був затриманий. Зараз буде слідство - (з’ясується) що саме відбувалося, які дані і так далі».

Разом з тим Глава Уряду підкреслив, що доступу до державної таємниці затриманий не мав.

«У нього не було доступу до державної таємниці, тож серйозних (інформаційних) втрат ми не отримали», - сказав Володимир Гройсман і додав, що зараз необхідно продовжувати роботу і дивитися за тим, аби «в інших структурах так же ефективно могли виявляти тих, хто може працювати на спецслужби інших країн».

«А всім, хто хоче використати цю ситуацію (затримання) проти мене, я хочу сказати одну річ – скільки б не намагалися мене дискредитувати, я буду це виявляти і публічно про це заявляти. Хочу подякувати СБУ і наголошую на тому, що місяцями йшла операція, але жодного витоку інформації, поки тривала операція, не було», - підкреслив Володимир Гройсман.   

 

версія для друку