українська російська англійська
У Києві відзначили завершення спортивного року-2017
22.12.2017 | 14:39
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

21 грудня в Києві у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» відбулась урочиста церемонія вшанування найкращих атлетів і тренерів, спортивних діячів - «Спортивне сузір’я»-2017.

Традиційно «Спортивне сузір’я» збирає видатних спортсменів і тренерів, спортивних діячів Україніолімпійців, неолімпійців, пара- та дефлімпійців, ветеранів спорту.

Гостей цьогорічного свята вітали Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, віце-президент Національного Олімпійського комітету Володимир Бринзак, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Національного комітету інвалідів України Валерій Сушкевич.

«Моменти радості принесли перемоги наших спортсменів. Велика подяка вам за ці перемоги! Від Уряду ми будемо робити все, щоб фінансування, організаційна підтримка для спорту і фізичної культури збільшувались, були збільшені стипендії і виплати тренерам і спортсменам, і ці виплати були відчутні, щоб, не заважаючи на складні обставини, ви відчували підтримку рідної країни», - наголосив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, вітаючи учасників церемонії.

За словами Ігоря Жданова спільна робота всієї спортивної громади сприяла досягненню успіхів: «Сердечно вдячний спортсменам, тренерам, Уряду, команді Мінмолодьспорту, НОКу, Спорткомітету Національного комітету спорту інвалідів, всім хто допомагав зробити цей спортивній рік переможним для України. Попереду у нас з вами багато роботи, але я впевнений – ми впораємось!»

Володимир Бринзак передав учасникам церемонії вітання від президента НОК України Сергія Бубки та побажав всім подальших успіхів.

Президент СКУ Ілля Шевляк нагадав про яскраві перемоги спортсменів-неолімпійців у 2017 році, зокрема на Всесвітніх Іграх у Вроцлаві, та подякував за підтримку Міністерству молоді та спорту України.

Валерій Сушкевич відзначив, що у грудні 2017 року виповнилось 25 років паралімпійському руху незалежної України – і кожного року паралімпійська збірна примножує свої здобутки на спортивних аренах світу. А в 2018 році виповниться 25 років Українському центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», який власне і займається підготовкою спортсменів-паралімпійців у всіх регіонах України.

Також під час заходу представники посольства Республіки Корея презентували ХХІІІ зимові Олімпійські Ігри, що відбудуться менше ніж за два місяці у місті Пхьончанг.

Святковий вечір продовжували власне церемонія нагородження лауреатів та цікава концертна програма за участі зірок української естради.

версія для друку