українська російська англійська
Модернізація інфраструктури дозволить посилити позиції України, як ключової країни для "Нового шовкового шляху", - Прем'єр-міністр
22.12.2017 | 16:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Модернізація інфраструктури України дозволить не тільки прискорити власний економічний ріст, а й посилити міжнародні логістичні позиції України, як ключової країни – учасниці великого міжнародного логістичного проекту «Новий шовковий шлях». Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час підсумкової прес-конференції.

«Ми маємо портову інфраструктуру, залізничну інфраструктуру, зараз відновлюємо автотранспорту інфраструктуру. Ми кооперуємося з Грузією, Азербайджаном, працюємо з Китаєм. Маємо завдання – безпечно перевозити товари, - сказав Володимир Гройсман. – Зрозуміло, що модернізація інфраструктури, створення нових правил – це не просто писати пости в Фейсбуці. Це фундаментальна робота. І на 2018 рік у нас стоять серйозні завдання (щодо лібералізації процедур, покращання умов обслуговування вантажів)».

У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що днями Кабінет Міністрів  ухвалив план модернізації держкомпанії «Укрзалізниця», а невдовзі на фінальну стадію вийдуть переговори з американським гігантом «Дженерал Електрік» щодо оновлення рухомого складу «Укрзалізниці». Не менш важливою в цьому аспекті є й співпраця з іншими партнерами України з різних держав, в тому числі з Китаєм.

Довідково. Глава Уряду неодноразово наголошував, що розвиток інфраструктури є одним з магістральних пріоритетів роботи Уряду. І в 2018 році саме проекти будівництва доріг та інфраструктурних об’єктів дозволить додати не менше 1% до зростання ВВП.   

 

версія для друку