українська російська англійська
Колядка виконана дітьми Героїв Небесної Сотні підтримуватиме пам'ять про всіх, хто віддає життя за Україну, - Євген Нищук
22.12.2017 | 18:42
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 грудня в Українському Домі Діти Героїв Небесної Сотні презентували відеокліп «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ», створеного за сприяння Міністерства культури України та Благодійного Фонду «Майдан Гідності».

Міністр культури України Євген Нищук наголосив, що і сам проект, і його сьогоднішній прем’єрний показ є дуже глибоко родинним, але спрямованим для усієї великої української родини.

«Дуже важливо, що цей проект реалізований дітьми та меншими братами і сестрами Героїв Небесної Сотні, які самі виявили ініціативу заспівати Колядку своїм Янголам-Охоронцям, адже Різдво, це саме те свято яке збирає всю родину разом, і цей чудовий спів насправді єднає нас тут земних з тими Янголами, які зараз знаходяться в Небесах. У Святий Вечір за традицією згадуються всіх кого немає поряд, але хто залишається в наших серцях, думках і є справжніми нашими Оберегами і Янголами», - говорить Євген Нищук.

«Кліп надзвичайно світлий, дарує дивовижне відчуття правди, надії та наснаги жити далі. Кадри сповненні любові та пам'яті про тих, хто пішов, щоб спасти нас, хто віддав своє життя на Майдані та на Сході України, даруючи нам цілісну країну, країну з великим і прекрасним народом».

Міністр також висловив сподівання, що цей відеокліп знайде свого глядача і в теле- ефірах, що «Колядка для Янголів» стане гідною згадкою про наших Героїв, які боролися за свободу та цілісність України, адже дуже важливо постійно нагадувати, заради чого так самовіддано йшли під кулі снайперів наші Герої Небесної Сотні.

Ірина Гурик, мати Героя Небесної Сотні Романа Гурика та один із ініціаторів реалізації цього проекту, розповідає, що ідея його створення виникла із бажання дітей Героїв Небесної Сотні привітати всю Україну, і взагалі весь світ із Різдвяними святами, а найкраще це зробити через таке зворушливе відео.

«Для нас дуже важливо підтримувати постійний вогник пам’яті про наших Героїв, а діти це саме сокровенне, що є у батьків, і тому через звучання дитячих голосів ця згадка ще глибше проникає в душу», - поділилася Ірина Гурик.

До підготовки колядки долучилися також юні учасниці дитячого хору спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка під керівництвом Юлії Пучко.

Проект створювався у Будинку звукозапису Українського радіо та на Алеї Героїв Небесної Сотні творчою групою на чолі з керівником проекту Сергієм Проскурнею, режисер зйомок та монтажу - Ірина Новосаденко. Також до ініціативи «Колядка для Янголів» долучилися діти Івано-Франківської Школи-ліцею № 23. Саме вони створили ляльок-янголів з тканини, якими і прикрасили ялинку, яку встановили біля Народного Хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні.

 

версія для друку