українська російська англійська
МІП у зоні АТО: В Стрітенці на Донеччині дивляться українські телеканали переважно через Т2 та супутник
26.12.2017 | 11:38
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області.

"На території Стрітенської сільської ради місцеві жителі надають перевагу цифровому телебаченню "Т2", оскільки цифрове телебачення зараз дуже якісне та транслює велику кількість каналів. В ефірному мовленні є кілька аналогових телеканалів. Багато сільчан користується супутниковим телебаченням, але встановлювали його в той час, коли українське мовлення було відсутнє в ефірі", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Тетяна Ткач, працівник Стрітенської сільської ради розповідає, що російське телебачення дехто бачить, але це не масове явище.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017).

 

 

версія для друку