українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні
26.12.2017 | 12:18
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 грудня, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа.

«Хотів би висловити подяку України за принципову позицію Держави Катар щодо підтримки територіальної цілісності нашої держави, за вашу національну позицію при голосуванні двох Резолюцій в Раді безпеки ООН щодо повної підтримки територіальної цілісності України та щодо збереження прав людини на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим, – зазначив генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Катар в Україні Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа подякував за співпрацю та висловив зацікавлення у подальшому розвитку двостороннього партнерства.

«Відносини між нашими країнами динамічно розвиваються, є потенціал для нарощування співпраці, особливо, в оборонній сфері», – підкреслив пан Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа.

На завершення зустрічі генерал-лейтенант Анатолій Петренко подарував пам’ятний сувенір на згадку у зв’язку із завершенням дипломатичної місії Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Катар в Україні Джассім Бен Рашид Мубарак Аль-Каліфа.

 

версія для друку