українська російська англійська
Ігор Жданов: Мінмолодьспорту підтримуватиме ветеранський спорт та системну і професійну роботу громадськості у цьому напрямі
26.12.2017 | 14:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

26 грудня у столичному Міжнародному виставковому центрі за підтримки Мінмолодьспорту та НОК України відбувся Всеукраїнський семінар-нарада ветеранів спорту та олімпійського руху.

Участь у заході взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент НОК України Сергій Бубка , керівництво та члени Асоціації ветеранів спорту України, представники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту обласних та Київської міської держадміністрацій, ФСТ, всеукраїнських федерацій, асоціацій з видів спорту визначні ветерани спорту, заслужені тренери,  чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та  світу.

Ігор Жданов привітав присутніх з прийдешніми святами, успішним завершенням року та  відзначив, що високо цінує вклад АВСУ у розвиток вітчизняного спорту

“Своєю роботою, своїм незгасним прикладом ви закликаєте і вчите молодь віддано служити Батьківщині – завжди і скрізь, за всіх умов та обставин, є моральною опорою та дороговказом у великій справі служіння фізичній культурі та спорту, утвердженню здорового способу життя,” - підкреслив Міністр.

“Міністерство молоді та спорту буде усіляко підтримувати ветеранський спорт, системну і професійну роботу громадськості у цьому напрямі”.

У свою чергу президент АВСУ Віктор Ткаченко, відзначив, що протягом  останнього року співпраця з Мінмолодьспорту значно активізувалася. Також він доповів про стан розвитку ветеранського спортивного руху в Україні.

Ігор Жданов разом із Сергієм Бубкою вручили пам'ятні дипломи та кубки переможцям і призерам VII Всеукраїнських спортивних Ігор ветеранів спорту пам'яті Михайла Баки. Ветерани спорту були також відзначені  нагородами за  багаторічну плідну діяльність у розвитку  спорту ветеранів в Україні.

По завершенню урочистостей учасники семінару-наради  перейшли до безпосередньої  роботи та обговорення.  

 

версія для друку