українська російська англійська
Павло Розенко: Український інститут книги та Український культурний фонд в наступному році мають запрацювати на повну потужність
26.12.2017 | 14:32
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

2018 рік повинен продемонструвати реальну діяльність новостворених інституцій у сфері культури -  Українського інституту книги та Українського культурного фонду. Про це на Всеукраїнській нараді працівників культури заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У законодавчому плані в 2017 році ми зробили певний прорив. Були створені два майданчики, які мають запрацювати на повну потужність у 2018 році. Мова йде про Український інститут книги і Український культурний фонд. Закони ухвалені, закони набули чинності, підготовча робота щодо створення Інституту книги завершена, і ми чекаємо найближчим часом завершення роботи над юридичним і кадровим наповненням Українського культурного фонду», - сказав він.

 «2018 рік повинен продемонструвати реальну діяльність цих двох інституцій. Це нові підходи, нові програми, нові виклики для всіх нас, але це і нові можливості  через нові структури отримати підтримку українського книговидавництва, культури та гуманітарної сфери в цілому», - наголосив Павло Розенко. 

 

версія для друку