українська російська англійська
Аудитори Дніпропетровщини за 11 місяців 2017 року забезпечили відшкодування втрат на понад 31 млн грн
26.12.2017 | 16:42
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-листопада 2017 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 31 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 20 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 127 управлінських рішень.

Правоохоронним органам передано матеріали 62 ревізій, перевірок державних закупівель, за результатами розгляду яких розпочато 51 досудове розслідування та вручено 19  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено два позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 5 млн грн.

Перед органами прокуратури та об’єктом контролю ініційовано пред’явлення до суду 77 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлено порушення, застосовано 60 таких заходів впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному випадку призупинено бюджетні асигнування, ще трьом об’єктам контролю зменшено бюджетних призначень на суму майже 1,5 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 134 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 44 – до матеріальної, 29 – до дисциплінарної, зокрема 10 осіб звільнено.

 

версія для друку