українська російська англійська
Реалізація експортної стратегії дозволить розширити торговельні можливості України і включити її в світові торговельні ланцюжки, - Глава Уряду
27.12.2017 | 11:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Реалізація експортної стратегії, як ключового документа розвитку міжнародної торгівлі України, дозволить не тільки розширити торговельні можливості нашої держави, а й включити її до світових виробничих та торговельних ланцюжків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Загальний обсяг зріс на 20%, або це 35 млрд дол. У нас є два завдання – наситити власний ринок, і ми рухаємося в цьому напрямку, а друга позиція – посилити експорт», - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що географія поставок української продукції становить понад 160 країн, а спектр продукції – від агросектору до продукції ГМК та машинобудування.

«Україна має бути серйозною країною – експортером», - сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також повідомив, що на фінальній стадії підготовка рішень по експортно-кредитному агентству. «Ми маємо дати фінансову підтримку продажу української продукції. Це принципово важливий інструмент», - підкреслив Глава Уряду.

Він в черговий раз звернув увагу, що експорт та економіка, а саме економічний підйом, залишаються пріоритетом роботи Уряду на 2018 рік.

 

версія для друку