українська російська англійська
Уряд затвердив фінансовий план ПрАТ "Укргідроенерго" на 2018 рік
27.12.2017 | 20:06
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

27 грудня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України затверджено фінансовий план Компанії на 2018 рік.

Затвердження фінансового плану дозволить сконцентрувати ПрАТ «Укргідроенерго» необхідні фінансові ресурси для здійснення прибуткової фінансово-господарської діяльності.

Виконання розпорядження забезпечить отримання Товариством чистого прибутку в розмірі 2 694,2 млн грн, що на 1 024,2 млн грн, або на 61,3 % більше від прогнозного показника 2017 року.

Надходження податків та зборів до державного та місцевих бюджетів України відповідно до розпорядження заплановано в сумі 1 883,7 млн гривень.

Крім того, затверджений фінансовий план дозволить збалансувати джерела надходження та розподіл коштів ПрАТ «Укргідроенерго». Зокрема, кошти будуть спрямовані на розвиток виробництва та виконання зобов’язань зі сплати обов’язкових платежів до державного бюджету відповідно до чинного законодавства. Оскільки більшість заходів щодо відновлення, реконструкції, модернізації основних фондів підприємств електроенергетики та будівництва нових об’єктів галузі затверджено рішенням Уряду та передбачено Програмою розвитку гідроенергетики до 2026 року – виконання інвестиційних програм у повному обсязі має загальнодержавне значення для стратегічного розвитку електроенергетичної галузі.  

 

версія для друку