українська російська англійська
Аудитори Сумщини за 11 місяців 2017 року відшкодували втрат на понад 17 млн грн
28.12.2017 | 10:31
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-листопада 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 17 млн грн.

Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на 2,6 млн грн.

Окрім того, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 546 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 109 управлінських рішень.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 17 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 28 заходів впливу: у 18 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 9 – призупинено бюджетні асигнування та прийнято 1 вимогу про повернення одержувачем використаних не за цільовим призначенням бюджетних коштів.

За порушення фінансової дисципліни 109 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 106 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 2 осіб звільнено.

До суду пред’явлено три позови щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 236 тис. грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 77,8 млн грн.

версія для друку