українська російська англійська
Цьогоріч фахівці землевпорядної служби Чернігівщини надали понад 233 тисячі адміністративних послуг
28.12.2017 | 12:11
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Від початку 2017 року фахівці землевпорядної служби Чернігівщини надали громадянам та юридичним особам 233,5 тисячі адміністративних послуг.

Переважну більшість адмінпослуг – 182,7 тис., або 78% від загальної кількості – надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (75 583 запити) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (4 140 запитів).

Також 50,8 тис. (22 %) адмінпослуг землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти у сумі 4 359,1 тис. грн землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Чернігівського регіону. Найбільші надходження – у розмірі 3760,3 тис. грн – отримали за видачу 47 004 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які були допущені не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджети поповнено на 425,4 тис. гривень.

Найбільшу кількість адміністративних послуг землевпорядники надали громадянам та юридичним особам у Бахмацькому, Прилуцькому та Чернігівському районах Чернігівської області.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку