українська російська англійська
Під головуванням Павла Розенка відбулася нарада з питань підготовки до відзначення 100-річчя бою під Крутами
28.12.2017 | 15:16
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

28 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася нарада з питань підготовки до відзначення 100-річчя бою під Крутами.

«Наближається відзначення історичної події - сторіччя бою під Крутами. Зараз, коли відбулася окупація і анексія частини території України, ті подвиги, які вже здійснило нове покоління молоді, по-іншому дозволяють поглянути і на історію 100-річної давнини. Наше зобов’язання – провести заходи з відзначення 100-річчя бою під Крутами на найвищому рівні», - сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання.

Він нагадав, що мета заходів - встановити історичні зв’язки між юними героями української революції 1917-1921 років, борцями за свободу і незалежність України проти більшовицької навали та сучасними учасниками АТО на сході України – війни з російським агресором за збереження територіальної цілісності та незалежності України.

Учасники наради опрацювали концепцію та проект плану заходів. Планується, що основні урочистості відбудуться 29 січня 2018 року на станції Крути.

 

версія для друку