українська російська англійська
Найважливіше завдання - збудувати сильну економіку, - Володимир Гройсман
31.12.2017 | 09:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна за 3-5 років може досягти якісно нового рівня свого розвитку, і розуміння про те, що треба зробити для цього – є, тож найважливіше завдання – збудувати сильну економіку. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Наступний – 2018 рік може бути успішним. Зараз фокус – розвиток економіки, збагачення країни. За 3-5 років ми можемо досягти серйозного рівня розвитку держави. Розуміння того, куди йти і що робити – вже є», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що означений час потрібен не тільки задля ухвалення рішень, а й задля перевірки їх реальної ефективності та результативності. І це стосується всіх сфер життя – від будівництва доріг до формування мережі передових лікувальних закладів, як в Києві, так і в регіонах, а також запровадження програм підтримки промисловості.   

Як підкреслив Володимир Гройсман, зміни вдаються непросто. «І тут важливо чути людей. Я, приміром, завжди в поїздках намагаюся поспілкуватися з людьми, - сказав Глава Уряду. - І моє завдання – побудувати таку модель, коли економіка буде сильною, коли люди будуть отримувати достойні зарплати… Ми впроваджуємо конкретні інструменти, які дадуть результат… Трішки терпіння і віри. Україна буде мати успіх».

 

 

версія для друку