українська російська англійська
Підготовлено рекомендації щодо впровадження електронного квитка
30.12.2017 | 11:51
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Міжнародні експерти Європейського інвестиційного банку підготували звіт про стан галузі громадського транспорту в українських містах, а також підготували рекомендації щодо впровадження електронного квитка на основі кращих світових практик.

Експерти співпрацювали з робочою групою з впровадження електронного квитка в Україні, створеної при Міністерстві інфраструктури.

Рекомендації, запропоновані в звіті, можуть допомогти українським містам ефективно запровадити електронний квиток та значно поліпшити сферу міського транспорту.

Експерти дали свої рекомендації для єдиного стандарту електронного квитка в містах та запропонували для міст, які не хочуть окремо самі запускати цілу систему, єдине хмарне рішення. Сенс концепції в тому, що малим і середнім містам може бути складно і дорого впроваджувати окремі системи е-квитка і можна створити одну систему і надати містам доступ до неї. А в "хмарі" вже кожне місто зможе встановлювати свої маршрути, тарифи, перевізників тощо.

При цьому, якщо у представників міст є бажання брати участь в пілотному проекті щодо створення безпечних "хмарної" системи е-квитка, то Команда підтримки реформ Міністерства інфраструктури готова підтримати першопрохідців в оформленні спільної заявки на отримання міжнародної фінансової допомоги для реалізації цього проекту і його подальшої координації.

Заявки просимо надсилати на e-mail: e-ticket@mtu.gov.ua з обов'язковим зазначенням контактів відповідального.

 

версія для друку