українська російська англійська
Оголошено конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго"
02.01.2018 | 15:53
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля оголосило конкурсний відбір на посади чотирьох незалежних членів наглядової ради Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» відповідно до перелічених нижче компетенцій, а також вимог до претендентів. Заяви та документи щодо участі у конкурсному відборі приймаються до 02 березня 2018 року.

Загалом кількісний склад наглядової ради ДП «НЕК «Укренерго» становить сім членів, четверо з яких повинні відповідати критеріям незалежності та вимогам, встановленим законодавством, інші члени наглядової ради номінуються з боку держави.

Варто зазначити, що у складі наглядової ради обов'язково утворюються такі постійні комітети, як комітет з питань аудиту, комітет з призначень і визначення винагороди посадовим особам.

Довідково. ДП «НЕК «Укренерго» було створено відповідно до наказу Міністерства енергетики України від 15 квітня 1998 року № 54 на базі державного підприємства «Національний диспетчерський центр електроенергетики України» з приєднанням реорганізованого державного підприємства «Державна електрична компанія «Укрелектропередача», як енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго). ДП «НЕК «Укренерго» здійснює транспортування електроенергії до 4-х країн Євросоюзу, міждержавні перетоки електроенергії між ОЕС України та енергосистемами 3-х країн СНД. У складі Компанії функціонує 8 регіональних енергосистем, що охоплює всю територію України, та працює  біля 10 тис співробітників. Також до складу входить високотехнологічне обладнання 137-ми підстанцій надвисокої напруги 220-750 кВ загальною встановленою потужністю понад 78 тис МВА та понад 21 тис км магістральних та міждержавних електроліній надвисокої напруги 220-750 кВ. Магістральними електромережами ДП «НЕК «Укренерго» щорічно передається понад 110 млрд кВтгод електроенергії.

ДП «НЕК «Укренерго» буде функціонувати у якості регульованого державою підприємства. ДП «НЕК «Укренерго» має підготувати плани по розвитку електроенергетичної мережі, а також подавати такі плани та пропозиції щодо тарифу (розроблених на основі затратного або стимулюючого методу) для затвердження НКРЕКП згідно енергетичних директив ЄС. ДП «НЕК «Укренерго» керується у своїй діяльності правовими та регуляторними вимогами та енергетичними правовими нормами Європейського Союзу та рекомендаціями Організації з Економічного Співробітництва та Розвитку щодо корпоративного управління для підприємств з державною власністю.

Основними напрямами діяльності ДП «НЕК «Укренерго» є виконання функцій оператора системи передачі та виконання функцій з управління та експлуатації магістральними мережами.

Детальніше за посиланням:

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=245265601&cat_id=245196754

 

версія для друку