українська російська англійська
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів отримало доступ до Реєстру національних публічних діячів України
02.01.2018 | 18:07
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ, РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ

29 грудня 2017 року між Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство) та громадською організацією «Центр протидії корупції» було підписано договір щодо отримання повного доступу до облікового запису «Відкритий реєстр національних публічних діячів України». Відтепер Національне агентство має можливість отримання відомостей у форматі машинозчитуваних даних з подальшою їх інтеграцією у внутрівідомчі аналітичні системи. Це суттєво оптимізує час та ресурси для виконання покладених на Національне агентство завдань.

Відкритий реєстр національних публічних діячів України – це відкрита інформаційна база даних, яка покликана сприяти у реалізації діяльності щодо виявлення публічних діячів, їх близьких та пов’язаних осіб, встановлення кінцевого бенефіціарного власника (контролера), проведення обов’язкового та внутрішнього фінансового моніторингу тощо.

Використання зазначеного реєстру є додатковим джерелом інформації, яка підвищить ефективність функції виявлення та розшуку активів.

Нагадаємо, що Національне агентство з метою виявлення та розшуку активів (згідно до пункту 1 статті 16 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів») вживає заходів щодо виявлення та розшуку активів з метою накладення на них арешту та їх конфіскації відповідно до звернень органів, що здійснюють досудове розслідування, прокуратури, судів.

 

версія для друку