українська російська англійська
Уряд затвердив план основних заходів цивільного захисту на 2018 рік
04.01.2018 | 10:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд затвердив план основних заходів цивільного захисту на 2018 рік. Відповідне розпорядження № 981-р прийнято 27 грудня 2017 р.

Документ містить конкретні завдання та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в мирний час та в особливий період.

Крім того, реалізація зазначеного Плану забезпечить підвищення готовності функціональних та територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій шляхом визначення центральним і місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям конкретних завдань і заходів у сфері цивільного захисту на 2018 рік.

Необхідно зазначити, що фінансування заходів здійснюватиметься в межах бюджетних коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах на 2018 рік, та не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

 

 

версія для друку