українська російська англійська
На Луганщині запроваджують інноваційне вуличне освітлення
04.01.2018 | 12:36
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Луганській області зареєстровано дозвільні та погоджувальні документи про початок будівельних робіт на кількох об’єктах соціальної інфраструктури. Зокрема, в Старобільському, Сватівському районах та в м. Сватове.

У с. Лиман Старобільського району розпочинається капітальний ремонт дошкільного навчального закладу на вул. Пізника, 1-б. Роботи з оновлення приміщень загальною площею 321 м² здійснюватимуться на замовлення Лиманівської сільської ради.

У той же час у с. Коломийчиха Сватівського району з’явиться інноваційне та енергоефективне вуличне освітлення. За проектом буде встановлено 11 нових опор та світодіодних ліхтарів, що в роботі використовують енергію сонця. Замовником робіт є ГО «Коломийчиське сузір’я».

А у м. Сватове заплановане будівництво бювету загальною площею 24,5 м². Джерело якісної питної води обладнають на площі 50-річчя Перемоги, район житлового будинку 38. Замовником робіт виступає Сватівська міська рада.

Крім того, посадовими особами ДАБІ на Луганщині зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації приміщень сільськогосподарського призначення в смт Троїцьке. Там на вул. Ліхачова 37-в завершено реконструкцію частини будівлі ангару з прибудовою, адміністративно-побутовими приміщеннями та майстернею загальною площею 338,4 м². Замовником робіт є Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Нібулон».

 

версія для друку