українська російська англійська
На Дніпропетровщині вже майже 9 тис. учасників АТО отримали дозволи на відведення землі
04.01.2018 | 13:14
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками до Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області та органів місцевого самоврядування регіону із заявами про отримання землі звернулись 13 160 військових. За цей період землевпорядники вже видали 8 962 дозволи на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Військовослужбовці отримають наділи загальною площею близько 15 140 гектарів. Інші звернення учасників АТО знаходяться на стадії розгляду.

Військовослужбовці використають землі для різних потреб. Займатись веденням особистого селянського господарства учасники АТО планують на 7 683 ділянках загальною площею 14 986 гектарів. Для побудови власного житла військові отримають 1 066 наділів загальною площею 130 гектарів. Ще 213 ділянок загальною площею 25,08 га призначені для ведення садівництва.

 

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку