українська російська англійська
На період відзначення Різдва Христового рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
06.01.2018 | 09:20
Державна служба України з надзвичайних ситуацій

На період святкування  Різдва Христового підрозділи  ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та  перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації  техногенного та природного характеру. Про це повідомив Голова ДСНС  України Микола Чечоткін під час селекторної наради в Міністерстві  внутрішніх справ.

 Зокрема, у кожному регіоні країни проведено уточнення місць масових  заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно  небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються  профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення  надзвичайних ситуацій.

 З 6 по 9 січня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами  Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з  питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах,  задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних святкувань, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об'єктах з масовим перебуванням людей. Загалом, до 8-ї ранку 9 січня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. А також, в  готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні  ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак  Ан-26 медично-санітарного призначення та вертоліт Мі-8.

 

версія для друку