українська російська англійська
Запроваджено щорічні індикатори оцінки стратегічних цілей державної регіональної політики до 2020 року
10.01.2018 | 16:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд затвердив зміни до Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Відповідну постанову Кабінету Міністрів №1089 прийнято від  20 грудня 2017 р.

Зокрема, запроваджено щорічні індикатори оцінки стратегічних цілей державної регіональної політики до 2020 року та приведено систему моніторингу і оцінки зазначеної стратегії у відповідність з вимогами Закону України «Про засади державної регіональної політики».

Індикатори, на досягнення прогнозованих значень яких спрямована стратегія, узгоджені з основними прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку країни на 2017—2020 роки та цільовими показниками, що складають основу Національної доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна».

Прийняття таких змін спрямоване на вдосконалення системи моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначеної стратегії з метою забезпечення своєчасного виявлення проблем розвитку регіонів та причин їх виникнення, підвищення ефективності управлінських рішень центральних органів виконавчої влади, обласних і Київської міської держадміністрацій у сфері регіонального розвитку.

Нагадаємо, що моніторинг та оцінка результативності реалізації стратегії проводяться Мінрегіоном із залученням громадських об’єднань та наукових установ, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування відповідно до Порядку розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України і плану заходів з її реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених стратегії і плану заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 931.

 

 

 

версія для друку