українська російська англійська
Майже 772 тис. грн щороку надходитимуть до сільрад завдяки земельним торгам, проведеним у грудні 2017 року на Кіровоградщині
11.01.2018 | 16:57
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Упродовж грудня 2017 року аграрії Кіровоградщини придбали права оренди на сім земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Відповідні торги були проведені в Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Земельні ділянки розташовані на території Олександрійського, Знам’янського, Гайворонського та Устинівського районів Кіровоградської області, їх загальна площа становить 148,8 гектара. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів на Кіровоградщині продані права оренди на земельні ділянки площею майже 35,61 га в адміністративних межах Димитрівської сільської ради Устинівського району, де стартова ціна піднялася до 29,2% від нормативної грошової оцінки та становить 331,8 тис. грн, і земельної ділянки площею 7,77 га в адмінмежах Новоселівської сільської ради Олександрівського району, де стартова ціна піднялася до 23,88% від нормативної грошової оцінки та становить 65,378 тис. гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у грудні 2017 року, до бюджетів сільських рад Кіровоградщини щорічно надходитиме майже 772 тис. гривень.

 

Довідково

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку