українська російська англійська
Уряд опублікував Концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури України
11.01.2018 | 17:16
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Уряд опублікував Концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури України, яка була розроблена Мінекономрозвитку разом з Національним інститутом стратегічних досліджень та Службою безпеки України. Нагадаємо, що 6 грудня розпорядженням № 1009-р Кабінет Міністрів України схвалив цю Концепцію. від 06 грудня 2017 р.

Критична інфраструктура - сукупність об'єктів, які є стратегічно важливими для економіки і безпеки держави, суспільства, населення та порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам України. Тому вона є одним із пріоритетів Уряду у реформуванні сектору оборони і безпеки України.

Концепція стане основою для створення державної системи захисту об’єктів критичної інфраструктури, порушення роботи яких може завдати шкоди національним інтересам України. У ній наведено визначення усіх ключових понять та запропоновано механізм взаємодії державних органів.

Відповідно до даного розпорядження Кабінету Міністрів Мінекономрозвитку розпочало розробку проекту закону України “Про критичну інфраструктуру та її захист”, створивши відповідну робочу групу.

версія для друку