українська російська англійська
В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо підготовки першого засідання Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
11.01.2018 | 15:49
Служба Віце-прем'єр-міністра України

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо підготовки першого засідання Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. У нараді взяли участь представники Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій, Міністерства науки і освіти, Міністерства фінансів, Мінекономрозвитку, Мін’юсту, Секретаріату Кабінету Міністрів.

Учасники наради обговорили основні підходи до середньострокового планування фінансового забезпечення наукової сфери на 2018-2020 роки, питання утворення Національного фонду досліджень України (його основна функція – фінансування наукових проектів за грантовим принципом) та запровадження базового фінансування наукової діяльності закладів вищої освіти за результатами державної атестації їх наукової (науково-технічної) діяльності.

Нагадаємо, перше засідання Нацради з питань розвитку науки і технологій під головуванням Прем’єр-міністра України, голови Національної Ради України з питань розвитку науки і технологій Володимира Гройсмана заплановане на 16 січня 2018 року.

 

версія для друку