українська російська англійська
Володимир Кістіон: Україна майже вдвічі менше стала споживати антрациту
16.01.2018 | 10:12
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Україна у 2017 році майже вдвічі менше використала вугілля антрацитової групи, ніж у 2016 році. Якщо у 2016 році ми спалили 8,9 млн тонн антрациту, то минулоріч, за попередніми підрахунками, спожито 4,8 мільйона тонн дефіцитного вугілля.  Про це інформує Віце-прем’єр-міністр України з питань енергетики та інфраструктури Володимир Кістіон.

«2,3 млн тонн вугілля марки «А» зекономили за рахунок збільшення генерації атомних станцій та гідроелектростанцій. 1,8 млн тонн антрациту заміщено вугіллям газової групи, що видобувається в Україні. Це дуже добрі показники, які доводять – неможливого нічого не буває», – зазначає Володимир Кістіон.

За його словами, це не просто цифри, це колосальна робота енергетиків протягом останнього року як частина урядового плану з досягнення української енергетичної незалежності.

«Перед нами стоїть амбітне і водночас непросте завдання – зробити Україну енергетично незалежною. І крок за кроком, зменшуючи споживання дефіцитного антрациту, збільшуючи видобуток власного газу, реформуючи енергетичний сектор нашої держави, ми наближаємося до цієї мети», - резюмував Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку