українська російська англійська
У Вінниці інструктори США діляться досвідом з фахівцями Повітряних Сил Збройних Сил України
16.01.2018 | 17:09
Міністерство оборони України

Сьогодні, 16 січня, у Вінниці, в Будинку офіцерів розпочалася серія курсів для представників Повітряних Сил Збройних Сил України з питань управління бойовими діями авіації та метеорологічного забезпечення операцій. Проводити заняття прибули інструктори Збройних сил Сполучених Штатів Америки в рамках Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.

Група іноземних інструкторів, яку очолює капітан Аброр Саматов, складається з досвідчених фахівців ЗС США з управління бойовими діями авіації та метеорологічного забезпечення операцій. Головною метою заходу є ознайомлення представників Повітряних Сил ЗС України з досвідом у цьому напрямку, що використовується у Збройних Силах США. Серед іншого в ході занять, які триватимуть протягом трьох днів, розглядатимуться питання управління бойовими діями в повітрі.

Дізнатися про специфіку роботи іноземних колег та поділитися власним досвідом до Вінниці прибули представники Повітряних Сил ЗС України з різних регіонів нашої держави. Серед них – льотчики, штурмани, начальники служб безпеки польотів та повітряно-вогневої і тактичної підготовки, представники Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І.Кожедуба та інші військові фахівці.

 

версія для друку