українська російська англійська
Шляхом структурних перетворень у сфері цифрової інфраструктури ми маємо закласти фундамент економіки знань в Україні, - Володимир Омелян
16.01.2018 | 19:29
Міністерство інфраструктури України

Під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна пройшла нарада з питань розвитку цифрової інфраструктури на транспорті з керівниками напрямів ІТ та стратегії галузей транспорту та послуг поштового зв’язку.

“Одна з головних переваг розвитку цифрової інфраструктури та цифрової економіки – усунення фактору чиновника і, як наслідок, значне покращення якості надання послуг громадянам та бізнесу, – зазначив Міністр, відкриваючи нараду. – Для формування та забезпечення реалізації відповідної державної політики в Мінінфраструктури створено Директорат цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв’язку”.

Серед основних завдань Директорату на найближчі місяці – проведення комплексного аудиту ІТ та телекомунікаційної інфраструктури підприємств галузі, напрацювання загальних стандартів якості та розвитку цифрової інфраструктури, впровадження відповідних європейських практик та підходів.

Володимир Омелян підкреслив: “Ми маємо шляхом структурних перетворень у сфері цифрової інфраструктури закласти фундамент економіки знань в Україні”.

Разом з тим обраний генеральний директор Директорату Олександр Озеран зауважив, що “транспортна галузь сама по собі потребує динамічного розвитку цифрової інфраструктури, оскільки безпека на транспорті, “розумні дороги”, інтелектуальна логістика – все це неможливе без потужних цифрових каналів”.

 

версія для друку