українська російська англійська
У 2018 році планується перевести на нову систему харчування ще 51 військову частину, – Анатолій Петренко
16.01.2018 | 19:35
Міністерство оборони України

На виконання рішення Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, у 2017 році на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням Каталогу продуктів харчування переведено 23 військові частини та установи. У 2018 році планується ще 51 військову частину перевести на нову систему харчування. Про це сьогодні, 16 січня, повідомив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

«Запрошую подивитися в тих частинах, які вже переведено на нову систему продовольчого забезпечення, наскільки суттєво це впливає на боєздатність, підготовленість, морально-бойовий дух військ, коли забезпечено якісне харчування для наших військовослужбовців, у тому числі, в польових умовах», – наголосив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції.

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко також додав, що враховуючи сучасні умови ведення бойових дій та досвід проведення АТО, Міністерством оборони України розроблено та введено в дію новітні добові польові набори продуктів в асортименті, що дозволяє в межах близько 5 тисяч калорій забезпечувати харчування військовослужбовця в польових умовах. Нові раціони з готовими стравами у зручному пакуванні з безполуменевим розігрівачем, на відміну від попередніх наборів сухих продуктів, дозволяють забезпечити харчування військовослужбовців більш, ніж на три доби та вже постачаються до бойових частин та підрозділів.

 

версія для друку