українська російська англійська
Павло Розенко доручив невідкладно розробити проект стратегічного плану розвитку і модернізації кіностудії Довженка
18.01.2018 | 12:02
Служба Віце-прем'єр-міністра України

Затвердження стратегічного плану розвитку і модернізації Національної кіностудії імені Олександра Довженка є одним із головних напрямків реалізації плану заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка. На цьому під час наради з питань розвитку кіностудії наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Цього року Національна кіностудія імені Довженка відзначатиме своє 90-річчя. Урядом затверджено відповідний план заходів, який передбачає, зокрема, технічне переоснащення кіностудії. Це практично є головним завданням, адже лише модернізація кіностудії дозволить поновити на її базі повний цикл кіновиробництва, що дасть додатковий імпульс розвитку українського кінематографу», - сказав він.

«Тому вже зараз, невідкладно, Міністерству культури разом з Національної кіностудією та Держкіно потрібно приступити до розробки проекту стратегічного плану розвитку і модернізації Національної кіностудії імені Довженка, щоб вже до травня цей план затвердити на Уряді», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

«У нас прийняті закони, які відкривають нові можливості для розвитку кіноіндустрії в цілому, але в цьому контексті ми не повинні забувати і про ті національні кінопідприємства, які знаходяться у державній власності. Вони також мають на собі відчути турботу держави і державну підтримку їхньої діяльності», - наголосив він.

Павло Розенко нагадав, що план заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка передбачає проведення урочистих і мистецьких заходів, мультимедійного фестивалю «Довженко APPLE FEST», а також створення на базі Національної кіностудії музею кіно.

 

версія для друку