українська російська англійська
У Києві презентували юніорський чемпіонат світу з хокею
18.01.2018 | 15:01
Міністерство молоді та спорту України

18 січня на головній спортивній арені країни НСК “Олімпійський” відбулася презентація чемпіонату світу з хокею серед юніорів до 18 років, що цього року прийматиме Київ.

Право на проведення юніорської світової першості Україна здобула, випередивши такі провідні країни як Австрія, Італія та Угорщина. Про це на початку урочистостей розповів президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, відзначивши, що зважаючи на технічні характеристики та спроможності, турнір прийматиме столичний Палац спорту з 14 по 20 квітня 2018 року.

Він також зауважив, що на  позитивне рішення Міжнародної федерації вплинуло проведення на високому рівні в Україні дорослого Чемпіонату світу з хокею-2017 у дивізіоні 1А.

За словами заступника Міністра молоді та спорту Миколи Даневича, цьогорічні льодові баталії пройдуть не менш вдало, адже для цього було докладено багато зусиль.

“Новий чемпіонат світу серед юніорів ми будемо проводити в оновленому Палаці спорту. Держава виділила кошти на його реконструкцію — встановлено якісніше освітлення, покращені умови  для спортсменів», - наголосив Микола Даневич під час презентації.

“Хочу зазначити, що тільки у співпраці з федераціями можливо отримати результат. Мінмолодьспорту буде намагатися й надалі дослуховуватися та реалізовувати ті всі плани, що сьогодні представляють федерації”.

Свою підтримку розвитку хокею та впевненість в успішному проведенні цьогорічної світової першості спорту висловив начальник управління молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт.

Деталями організації та підготовки до змагань Національної збірної України  поділилися з журналістами віце-президент Федерації хокею України, голова організаційного комітету з питань проведення чемпіонату Георгій Зубко, та старший тренер юніорської збірної команди України Олег Ігнатьєв. Так, суперниками  українців  у першому дивізіоні групи Б стануть однолітки з Австрії, Японії, Італії, Угорщини та Румунії.

Під час заходу також було презентовано офіційний логотип чемпіонату. Його центральним елементом є державний герб України, бокові фрагменти якого створені з хокейних ключок. Основний фрагмент тризуба завершується стилізованими пелюстками, що уособлюють розквіт українського хокею.

 

версія для друку