українська російська англійська
Понад 4,2 млн грн направлено на розвиток земельних фондів Житомирщини
18.01.2018 | 16:00
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Землевпорядники Житомирщини у 2017 році спрямували 4,24 млн грн на землевпорядні, землеоціночні роботи та заходи з охорони земель регіону. Кошти отримано від надходжень у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

Найбільше коштів спрямували на впровадження заходів з охорони земель, а також на реконструкцію гідротехнічних споруд – 1,847 млн грн та 1,130 млн грн відповідно. Ще 673 тис. грн використали на проведення нормативної грошової оцінки земель, на інвентаризацію земель – 539 тис. грн, на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь  понад 53 тис. гривень.

Фахівці землевпорядної служби Житомирщини упродовж 2017 року нарахували 3,45 млн грн відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. З урахуванням виплат, нарахованих за минулі періоди, суб’єкти господарювання перерахували до бюджетів усіх рівнів Житомирської області кошти у сумі 5,026 млн гривень.

Довідково

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

версія для друку