українська російська англійська
Сергій Князєв повідомив про завершення конкурсу на посади керівників детективних підрозділів
18.01.2018 | 16:49
Національна поліція України

Голова Національної поліції України Сергій Князєв сьогодні, 18 січня, під час наради керівництва слідчих підрозділів поліції повідомив про завершення конкурсу на посади керівників детективних підрозділів

За його результатами конкурсна комісія визначила претендентів на посади керівників детективних підрозділів в усіх регіонах країни.

За словами Сергія Князєва, нещодавно консультативна комісія закінчила відбір кандидатів на керівні посади підрозділів детективів. Ці підрозділи створюються в обласних апаратах слідства.

Глава Нацполіції також зазначив, що склад кандидатів на керівні посади перевершив очікування.

«Конкурсна комісія задоволена претендентами, відібраними на ці посади. Наказ про їх призначення буде підписаний мною найближчим часом», – зауважив Сергій Князєв.

Голова Національної поліції повідомив, що під час відбіркових етапів усі претенденти продемонстрували свою готовність та чітке розуміння поставлених перед ними завдань.

«Ті потенційні керівники, які до вас прийдуть, будуть вашою опорою та вашим новим «двигуном», який дасть необхідний поштовх», – підкреслив глава Нацполіції, звертаючись до керівників слідчих підрозділів в областях.

Сергій Князєв також зазначив, що робота детективного підрозділу буде найбільш ефективною за умови, якщо його штат складатиметься із 75 відсотків оперативних працівників та на 25 відсотків – із слідчих.

Нагадаємо, раніше у Нацполіції було оголошено конкурс на посади керівників підрозділів детективів.

 

 

версія для друку