українська російська англійська
Майже 3 млн грн надійшло до бюджету за адмінпослуги, надані фахівцями Держгеокадастру Миколаївщини
19.01.2018 | 12:03
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Загалом у 2017 році працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали понад 13 тис. адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 93 тис. послуг.

Понад 37 тис. адмінпослуг фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,9 млн гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Держгеокадастру Миколаївщини опрацювали 33 тис. таких запитів, що становить 89% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг у Миколаївській області найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (33 842), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (7 990). Також безоплатно надано 8 248 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку