українська російська англійська
МІП у зоні АТО: На території Новоохтирської сільради в ефірі присутні всі українські аналогові телеканали
19.01.2018 | 15:15
Міністерство інформаційної політики України

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоохтирської сільської ради Новоайдарського району Луганської області.

"На території Новоохтирської ради в ефірі присутні всі українські аналогові телеканали. Третина населення села користується цифровим телебаченням "Т2", але не у всіх відображається повний пакет каналів", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Лаптєв Іван Кіндратович, голова Новоохтирської сільської ради розповідає, що зараз можна в ефірі переглядати російське телебачення, зокрема, "Росія 24". "Раніше в ефірі було багато російських телеканалів, але після побудови нової вежі біля Новоайдара, їх кількість суттєво зменшилася", - сказав І. Лаптєв.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

 

 

версія для друку