українська російська англійська
Мінсоцполітики працює над інтегрованою моделлю послуг на рівні громади
22.01.2018 | 16:58
Міністерство соціальної політики України

Мінсоцполітики, експерти реформи деінституалізації та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні обговорили можливість інтеграції освітніх та соціальних послуг.

На підтримку інклюзивного навчання та для розвитку соціальних послуг в громадах Мінсоцполітики необхідно розробити стандарти надання таких послуг у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

Про це йшлося на зустрічі заступникa Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної, експертів реформи деінституалізації Сергія Кур’янова, Володимира Бриськіна, керівника сектору соціальної політики Артура Айвазова та керівника програми захисту прав дітей  Наїри Аветисян Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. 

Учасники зустрічі також зауважили, що необхідно запроваджувати нові спеціальності та готувати фахівців для впровадження інклюзії та початку роботи інклюзивних центрів.

«В умовах децентралізації дуже актуально і важливо забезпечити інтеграцію всіх наявних ресурсів громади для забезпечення інтеграції інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в модель розвитку соціальних послуг у громаді, яку наразі розробляють фахівці та експерти Міністерства» - зауважила Олександра Чуркіна.

 За результатами зустрічі учасники домовились про продовження спільної роботи щодо інтегрованого підходу у розбудові доступної моделі якісних освітніх і соціальних послуг у громаді.

 

версія для друку