українська російська англійська
Україна має 32 олімпійські ліцензії на участь у зимовій Олімпіаді в Кореї
23.01.2018 | 15:22
Міністерство молоді та спорту України

Уже 32 ліцензії на участь у зимовій Олімпіаді в Кореї здобули спортсмени збірної.

Українська нація, наразі, буде представлена у дев'яти видах спорту:  біатлон, скелетон, санний спорт, фігурне катання, гірськолижний спорт, лижні гонки, фристайл, лижне двоборство, сноубординг. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив під час прямого ефіру на телеканалі "Еспресо".

"Україна ніколи не була потужною державою в зимових видах спорту. Але команда, яку сьогодні урочисто проводжаємо на Олімпіаду, має бажання, талант, всі можливості проявити себе і свій характер", - підкреслив Ігор Жданов.

Міністр переконаний, щоб у подальшому Україна могла демонструвати гарні результати на зимових Іграх – потрібно серйозно займатися розбудовою сучасної інфраструктури та баз підготовки. Цьому ніхто не приділяв особливої уваги всі роки незалежності.

Позитивним прикладом є те, що Міністерству спільно з небайдужими народними депутатами вдалося передбачити в Держбюджеті на 2018 рік 50 млн грн для будівництва сучасного біатлонного комплексу в Буковелі (Івано-Франківська обл.)

Будівництво такого комплексу дозволить Україні в перспективі приймати змагання міжнародного рівня з лижних гонок та біатлону.

 

версія для друку