українська російська англійська
Від початку року херсонські експерти опрацювали 326 проектів землеустрою, виготовлених в інших областях України
23.01.2018 | 17:47
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Упродовж першого місяця 2018 року херсонські експерти отримали на розгляд 391 проект землеустрою з інших областей України. На сьогодні експерти опрацювали 326 електронних примірників землевпорядної документації, що становить 83% від загальної кількості. Після детального вивчення робіт фахівці надали позитивний висновок і погодження 197 проектам землеустрою. Відмову в погодженні отримали інші 129 проектів землеустрою. На розгляді експертів залишаються решта 65 документацій.

Натомість на погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області у поточному році направили 365 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі і 334 проекти, що надійшли від проектних землевпорядних організацій через електронний портал e.land.gov.ua. Експертами вже опрацьовано 267 проектів, 98 документацій залишаються на розгляді.

У Херсонській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 15 осіб.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

версія для друку