українська російська англійська
В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистих проводах збірної команди України на Олімпійські ігри в Пхьончхан
23.01.2018 | 19:55
Служба Віце-прем'єр-міністра України

У Києві в Національній філармонії України відбулася урочиста церемонія проводів національної Олімпійської збірної команди України на XXIII зимові Олімпійські ігри 2018 року в Пхьончхані (Республіка Корея).

В урочистостях взяли участь Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент НОК України Сергій Бубка, представники спортивної спільноти.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко привітав наших спортсменів від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і наголосив на важливій роботі Уряду щодо забезпечення потреб збірної команди  та гарантування телевізійної трансляції зимових Олімпійських ігор-2018.

«Вболівати буде весь Уряд. Але головне те, що вболівати буде вся Україна. Канал «UA:Перший» транслюватиме більшість подій зимової олімпіади і, безумовно, усі заходи, в яких будуть брати участь наші спортсмени. Мільйони українців зможуть спостерігати за цією трансляцією», - наголосив В.Кириленко.  

Віце-прем’єр-міністр побажав нашим спортсменам удачі та цікавих спортивних змагань: «Кожен українець буде вірити в успіх наших спортсменів, буде вірити в те, що наш український національний гімн пролунає на весь світ», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр передав нашій збірній національний прапор України, від імені олімпійців його отримали чемпіонки Віта та Валентина Семеренки.

Під час церемонії відбулося погашення поштової марки, виготовленої на честь збірної команди України, також презентовано олімпійську форму, її продемонстрували олімпійці та зірки шоу-бізнесу.

На сьогодні українські спортсмени вже мають 32 офіційно підтверджені ліцензії, ліцензійний відбір триватиме до самого початку Олімпіади.

Нагадаємо, XXIII зимові Олімпійські ігри відбудуться в південнокорейському Пхьончхані з 9 до 25 лютого.

 

версія для друку